Kariyer

İK Uygulamaları

İşe Alım
İşe alımlarında doğru işe doğru insanın yerleştirilmesi yaklaşımını benimseriz. İşe alım sürecinde adaylara fırsat eşitliği sağlamak temel ilkemizdir. Tüm aşamalardan başarılı bir şekilde geçen adaylar içinden işini yapmayı en çok sevdiğine inandıklarımızı ekibimize dahil ederiz.

Eğitim
Katılan yeni üyelere kurum kültürü, kalite politikaları, organizasyon yapısı, HACCP/ISO Standartları oryantasyon eğitimleri çerçevesinde tanıtılır. Amacımız, yeni işe başlayan personelin işe uyumunu ve Göksu Global ailesine entegrasyonunun en etkili şekilde sağlanmasıdır. Personele görevlerinin teknik içeriği ve kişisel gelişimlerine uygun eğitimlerin kurum içi veya kurum dışında sunulmasını sağlamaktır. Amacımız, çalışanlarımızı eğitim geliştirerek; kariyer gelişimlerini desteklemektir.

Ücret ve Yan Haklar
Net ücret bazında aylık olarak ödenmektedir. Çalışanlarımıza yılda 12 maaş ödenmektedir. Çalışanlarımıza yasal ve sosyal hakları eksiksiz sağlanır. Şirketimiz, 1-5 yıl (5 yıl dahil) çalışanlar için 14 iş günü, 6-15 yıl (15. yıl dahil) çalışanlar için 20 iş günü, 15 yıldan fazla çalışanlar için 26 iş günü izin imkânı ile birlikte evlilik, ölüm, doğum ve süt izni gibi izin haklarını da çalışanlarına sunmaktadır.

Performans Değerlendirme Sistemi
Performans Değerlendirme Sistemi (PDS) yıllık periyotlarda uygulanmaktadır. Yetkinlikler ve hedeflerin değerlendirildiği PDS, ast üst ilişkilerinin yapılanmasına ve personelin kendisine ayna tutmasına yardımcı olur.

PDS sonuçları; çalışanların gelişim ihtiyacı olan yönlerinin tespit edilmesinde, eğitim planlarının oluşturulmasında ve terfi kararlarında kullanılır.

PDS’nin en önemli unsurları; yöneticiler ve çalışanlar arasındaki iletişimi güçlendirerek başarıya ulaşma sürecini hızlandırmak ve hedeflenen müşteri odaklı, yenilikçi hizmetin çalışanlar tarafından gerçekleştirilmesini sağlamaktır.

Sağlık Hizmetleri
Tesis binamızda muayene ve acil durumlarda müdahale hizmeti verebilen bir revirimiz bulunmaktadır.

Çalışma Saatleri
Ofis ve üretim personelimiz hafta içi hergün 08:00 – 18:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

CV
ik@goksuglobal.com (Özel nitelikli kişisel verilerinizi cv lerinizde bulundurmanız kvkk gereğince sakıncalıdır. Şirketimiz bu hususta sorumluluk kabul etmemektedir!)

Hakkımızda

Göksu Global Holding A.Ş. müşterileri ve iş ortakları için kaliteli, güvenilir ve yüksek standartlarda ürün ve hizmetler sunmaktadır.