Hakkımızda

Göksu Global Holding A.Ş. olarak, 2009 yılında gıda sektörüne yönelik üretim ve ticaret yapmak amacıyla faaliyetlerimize başladık.

2011 yılında ilk markamız olan "Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi"ni kuran grubumuz, markaya "franchise danışmanlığı" ve "üretim tedarik" hizmetleri vererek bugün ulusal bir marka konumuna ulaştırmıştır. Türkiye'de geleneksel kahve kültürünün en önemli temsilcisi konumunda yer alan "Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi" markası, özgün konsepti, zengin ürün çeşitliliği ve kendine has dekorasyon anlayışıyla 2011 yılından bu yana misafirlerine hizmet sunmaktadır.

2019 yılında, grubumuz franchise sektöründen edindiği bilgi ve deneyimleri uzun süren çalışmalarının sonucunda "Bex Coffee"yi İngiltere'de kurdu. Yeni neslin enerjisinden ve lezzet anlayışından ilham alarak hayatta yenilikler denemenin, kendine özgü olmanın ve daha iyiye ulaşmanın heyecanını tecrübesiyle harmanlayarak bu yeni konsepti global bir marka olma hayali ile oluşturdu.

2020 yılı başında grubumuz, zaman içerisinde edindiği üretim tecrübelerini yaptığı inovasyonlarla birleştirerek gıda üretimi ve ihracat konusundaki faaliyetlerini yürütmek amacıyla "GG Frozen & Beverage" şirketini kurdu. Bu şirketimizde limondan ürettiğimiz "Limmo" markalı ürünlerimiz ile tüketicilere eşsiz bir lezzet deneyimi sunarak, sağlıklı ve yenilikçi ürünler oluşturduk. Bugün yurt içinde ve 30 ülkeye ihracat yaparak, kaliteli zincir markaların tercih ettiği bir ürün grubu oluşturmuş olduk.  

Vizyon & Misyon

Varoluş Sebebimiz (Misyon)
Gelişen dünyayı ve teknolojiyi takip ederek sektörümüz ile ilgili tüketicinin problemlerine çözüm üretmek ve bu çözümler ile pazarın büyümesine katkı sağlamak.

"Ülkesini en çok seven, üretip ülkesine döviz getirendir." felsefesiyle ülkemizin geleceği için daha çok üretmek ve ihracat yapmak.
Yeni konseptler oluşturup tüketiciye benzersiz bir deneyim sağlamak ve ülkemizden daha çok sayıda marka çıkmasını sağlamak.

Gelecek Hedefimiz (Vizyon)
Sürekli üretim felsefemizi teknoloji, sürdürülebilirlik ve kalite çerçevesinde, bilimsel metotlarla destekleyerek, ülkemizin dünya çapında ürün ve fikir üretim değeri olmasını sağlayacak faaliyetlerde bulunarak Türkiye ve dünyanın sayılı şirketleri arasında yer almak.

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız

  • Ülkemizin ve ihracat yaptığımız ülkelerin mevzuatlarına ve dini inançlarına uygun güvenilir gıda üretiriz.
  • Müşteri, çalışan ve iş ortaklarımızın memnuniyetlerini üst düzeyde tutarak gıda güvenliği yönetim sistemlerine uygun üretim yapar ve lojistiğini sağlarız.
  • Sektördeki gelişmeleri takip ederek ürün kalitemizi ve kendimizi sürekli geliştirir, tedarikçilerimizi iyileştirmeyi amaçlarız.
  • En iyiye ulaşmak için her zaman kalite sistemlerimizi iyileştirip, yönetim sistemlerimizin sürdürülebilirliğini sağlarız.
  • Çalışanlarımıza gıda güvenliği ve diğer alanlarda eğitimler aldırıp, personel yetkinliğini destekleriz.

Değerlerimiz

Ekip Ruhu ve Aile Anlayışımız
Ekip olmaya çok değer veriyoruz. Hedeflerimize ulaşabilmek için ekip olarak her birimiz bu ailenin bir üyesi ve parçası olarak çalışıyoruz. Bu nedenle işimizde disiplin, sadakat, saygı ve işbirliğine önem veriyoruz.

İnovatif Düşünme ve Girişimcilik
Öncelikli olarak problemlere çözüm olarak ürettiğimiz değerlerin insanlığa faydalı yönlerini ortaya koyuyor ve bunları sürdürülebilir kılıyoruz. İnovasyon ve girişimciliği çalışmamızın her aşamasında uyguluyoruz.

Hedefler Bizim Gücümüzdür
Ekip üyelerimizin bireysel fikirlerine önem veriyor ve bu fikirleri takım olarak tıpkı bir organizma gibi hedef belirleyerek sonuca taşıyoruz. İş dünyasında hedefleri ile yaşayan insanların çalışmayı arzu ettiği bir şirket olmayı hedefliyoruz.  

Yolculuğumuz

Aslında kısa zamanda büyük başarılara imza atan yolculuğumuz, uzun bir mazinin eseri. Grubumuzun kurucu ortaklarının babaları "Ahmet Göksu"nun uzun yıllar gıda alanında yaptığı lokanta ve pastane işletmeciliği, gıda toptancılığı, ekmek dağıtımı gibi işler ile içinde bulunduğu know-how, aile bireylerimizde daima gıda sektöründe bir iş yapmaya teşvik oluşturmuştur. 2011 yılında Boğaçhan Göksu'nun bu arzu üzerine kurduğu kahve konsepti "Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi" ile bu yola tekrar başlayan şirketimiz, kendi alanında önemli başarılara imza atmış, diğer ekip üyelerinin de işe dahil olması ile bugünkü konumuna erişti ve bugüne kadar 77 ilde yüzlerce şubeye ulaşan dev bir kahve zinciri haline geldi. 2011 yılından bu yana gıda sektörünün yanında plastik, seramik, teknoloji gibi alanlarda da yatırım yapan şirketimiz, 2017 senesinin sonuna gelindiğinde aldığı kararlar neticesinde diğer sektörlerdeki bu yatırımlarından çıktı. Miras aldıkları know-how'ı devam ettirmeye karar vererek, devamında gelecek yatırımları gıda alanında yapmaya karar verdiler. Bu kararın en önemli çıktısı olarak, en iyi yaptıkları iş ve bulundukları coğrafyayı da değerlendirerek ihracat yapmaya karar verdiler. İçecek sektöründe tüketicinin katkı maddeli, boyalı ürünleri tüketmek istememesi gibi problemleri değerlendirerek annelerinden miras limonata reçetesini endüstriyel hatta uyarladılar. "Limmo" markası ile taze ev limonatasını donuk teknolojisini kullanarak piyasaya çıkardılar. İngiltere'de kurdukları self servis hizmet sistemi, özgün ambiyans ve ürünleri ile yeni neslin lezzet anlayışından ilham alınan "Bex Coffee" markası ile global pazarda yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardılar. Bugüne kadar yaşadıklarını özet olarak anlatmak için bir motto oluşturdular: "Our adventure is food". 

Hakkımızda

Göksu Global Holding A.Ş. müşterileri ve iş ortakları için kaliteli, güvenilir ve yüksek standartlarda ürün ve hizmetler sunmaktadır.